BİR PAKET ERZAK BAĞIŞI

0

Dünyanın dört bir yanında erzak kampanyaları ile paket erzak dağıtımı yapıyoruz.

Peygamber Efendimiz -sallâllâhu aleyhi ve sellem- buyurmuştur:  “Kim (din) kardeşinin ihtiyâcını giderirse, Allah da onun hâcetini giderir. Kim bir müslümanın dert ve kederine çâre olur (onu ferahlığa kavuşturur)sa, Allah da o sebeple kıyâmet sıkıntılarından bir sıkıntıyı kendisinden giderir.”  (Buhârî, Mezâlim, 3; Müslim, Birr, 58)

Ülke ve bölge şartı olmaksızın yurt içi ve yurt dışında vakfımız tarafından ihtiyaç sahibi oldukları, yerlerinde yapılan tahkikat sonucu tespit edilen yetimler, fakirler, öğrenciler ve mülteciler için Hüdayi Vakfı vasıtası ile gıda paketi dağıtımlarına ve ayrıca vakfımıza bağlı kurumlarda bulunan aşevlerine bağışta bulunabilirsiniz.

Vakfımız vasıtası ile başta Afrika, Balkanlar, Orta Asya ve Kafkaslar olmak üzere dünyanın bir çok noktasındaki muhtaçlara bir paket erzak yardımında bulunarak yıkık ve yorgun gönüllerini ihya edebilirsiniz.

Vakfımız vasıtası ile ulaşabileceğiniz bazı ülkeler: Afganistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Burkina Faso, Fildişi Sahili, Filistin/Gazze, Gana, Gürcistan, Kamerun, Kosova, Makedonya, Makedonya, Mali, Nijer, Sudan, Suriye, Tanzanya, Uganda…

Bir paket erzak fiyatı 90 ₺

Online bağış yapmak için tıklayınız…

Paylaş.